20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarının fotoğrafını paylaştı, beğeni yağdı

Almanya’da yaşayan Meryem Uzerli, iki kızıyla çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. 20 gün önce ikinci kez anne olan oyuncu, kızı Lily Koi’nin yüzünü göstermedi.

KÜÇÜK KIZININ YÜZÜNÜ KALP EMOJİSİYLE KAPATTI

20 gün önce anne olan Meryem Uzerli, küçükkızı Lily Koi ve yedi yaşındaki kızı Lara’yla olan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.Fotoğrafçı Urban Ruths’a evinde pozlar veren Uzerli, kızının yüzünü kalp emojisiyle kapattı.

FOTOĞRAFLARA BEĞENİ YAĞDI

Fotoğraf çekimlerinde, oyuncuya Can Ateş’ten olan kızı Lara da eşlik etti. Fotoğraflara takipçilerinden binlerce beğeni geldi.

20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı 20 gün önce doğum yapan Meryem Uzerli kızlarıyla fotoğraf paylaştı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Kabine öncesi İstanbulluları heyecanlandıran toplantı! Normalleşme süreci konuşuldu

Kabine öncesi İstanbulluları heyecanlandıran toplantı! Normalleşme süreci konuşuldu

Tüm Türkiye akşam Kabine Toplantısı’ndan çıkacak olan normalleşme adımlarını beklerken İstanbul için heyecanlandıran bir gelişme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir