8 gündür kayıp Ercan’ın annesi: Sensiz yapamıyoruz

ARTVİN’in Hopa ilçesinde 8 gündür kayıp olan Ercan Civelek’in (31) bulunması için jandarma ve polis ekiplerinin arama çalışmaları sürerken, dertli anne Nazmiye Civelek, “Oğlum duyuyorsan dön eve. Biz sensiz yapamıyoruz” dedi.

Hopa ilçesindeki evinden 6 Kasım günü çıkan Ercan Civelek, geri dönmedi. Yakınları da polis ve jandarmadan yardım istedi. Bölgeye gelen polis ve jandarma ile AFAD ekipleri, arama çalışması başlattı. Çevredeki emniyet kameralarının görüntüleri incelemeye alınırken Civelek’in son olarak Kemalpaşa ilçesindeki Sarp Sınır Kapısı’na giden yol üzerinde yer alan petrol istasyonunda görüldüğü tespit edildi. Bunun üzerine ekipler, arama çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştırdı. İz takip köpeklerinin de kullanıldığı arama çalışmaları devam ederken, Civelek ailesi, oğullarından gelecek iyi haberi bekliyor.

‘SEVGİLİSİNDEN AYRILMIŞ’Kayıp oğlunun odasında ‘Sebebi ayrılık’ yazılı anekdot bulduklarını anlatan anne Nazmiye Civelek, “Sevgilisinden bölünmüş, son günlerde bunun üzüntüsünü yaşıyordu. Kaybolduğu gün evden çıktı, çarşıya indi. Ablası telefonla aradı, nerede olduğunu sordu, ‘çarşıdayım’ dedi telefon kapandı, yeniden ulaşamadık. yeniden aranıyor fakat bir haber alamadık. Oğlum duyuyorsan dön eve. Biz sensiz yapamıyoruz” dedi.

‘SEBEBİ AYRILIK NOTU’

Abla İlknur Civelek de “Telefonla aradım. İki sözcük konuşamadan telefonu kapandı, Şarjı bitti diye düşündüm. Bir iki saat daha sonra her yerde aradık, ulaşamadık. En son benzinliğin orada görüldüğü tespit edildi, kamera kayıtları ortaya çıktı. Sonrası değil. Sevdiği kızdan ayrıldığı için son 1 haftadır fazla kötüydü, içine kapanıktı. Annem kağıtlara bir şeyler karalıyordu deyince köydeki evi araştırdık. ‘Sebebi ayrılık’ notunu bulduk. Ondan gelecek mutlu bir haber bekliyoruz” diye konuştu.

– Artvin8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz8 gündür kayıp Ercan'ın annesi: Sensiz yapamıyoruz

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Özlem ERBAŞ

About admin

Check Also

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul'un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul’un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel verilere göre oluşturulan Türkiye’de haftalık vaka sayıları ve renk kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir