Alt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı… O anlar kamerada

MALTEPE’de  bir taksi sürücüsü sağanak yağış nedeniyle su basan daha alçak geçitte aracıyla birlikte mahsur kaldı. Bir süre takviye bekleyen sürücü, kepçe yardımıyla kurtarıldı. O anlar cep telefonu kameralarına kaydedildi.

Olay saat 11.30 sıralarında Büyükbakkalköy Mahallesi’nde meydana geldi. Taksi sürücüsü Mehmet Albayrak, aracıyla bir zaman seyir halinde ilerledikten daha sonra Çiftlik Yolu üstünde yer alan bir alt geçitten devretmek istedi. Albayrak, sağanak yağış nedeniyle suyla dolan alt geçitte aracıyla birlikte mahsur kaldı. İhbar üstüne olay yerine itfaiye, polis ve İBB ekipleri sevk edildi. Aracında bir süre takviye bekleyen şoför, olay yerine gelen kepçe yardımıyla kurtarıldı. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Taksi sürücüsü Mehmet Albayrak, “10 dakika önce geçtim bu yoldan, problem yoktu. Tekrar geçerken otomobil basmakalıp derine düştü. Nasıl Olursa Olsun asfalt çökmesi oldu. Arabadan kepçeyle olmak istediler. Kepçe bile batıyordu. 1 saattir buradayız. Vidanjör bekliyoruz suyu boşaltması için. Kepçe yanaştı, bindik. Sağlığımızda bir bezginlik değil.”dedi.

Daha Alçak geçitte sular aşağıda kalan taksi ise vinç yardımıyla çıkarıldı.

– İstanbulAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kameradaAlt geçitte aracıyla mahsur kaldı, kepçe yardımıyla kurtarıldı... O anlar kamerada

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ramazan Çarpık

About admin

Check Also

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

ÇUKUROVA’nın yaz sıcaklarıyla ünlü kenti Adana‘da henüz nisan ayı olmasına rağmen termometreler güneş altında 41 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir