Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent’ten ilk görüntüler

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlerde Ankara için kar yağışı uyarısı yapıldı. Vatandaşlardan yaşanabilecek olan olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istenirken, Ankaralı güne kar yağışı ile uyandı.

Sabahın ilk saatlerinde etkili olan yağışın ardından kentin birçok noktası beyaza büründü. Güne bembeyaz bir manzara ile başlayan Ankaralı vatandaşlar bu anın tadını çıkardı.

BELEDİYE EKİPLERİ TEDBİRİNİ ALDI

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise uyarılarda bulunuldu. Yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyemiz gizli buzlanma ve olası kar yağışına karşı kent genelinde tüm tedbirleri almıştır. Vatandaşlarımızdan kış lastiği olmadan trafiğe çıkılmamasını önemle rica ederiz” denildi.

Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler

Ekiplerin kent genelinde küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ettiği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Öte yandan güne karla başlayan Ankaralı vatandaşlar bu anların görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Beyaza bürünen Ankara’da gelen ilk görüntüler:

Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler Ankara sabah saatlerinde beyaza büründü! Başkent'ten ilk görüntüler

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir