Antalya’da iki ayrı bakış! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa kar

Turizmin başkenti Antalya‘da benzer tarihlerde hem deniz ayrıca kar keyfi yaşanıyor. Deniz suyu sıcaklıklarının 25 dereceyi görmesiyle güneşli havayı fırsat haberdar olan yerli ve yabancı tatilciler, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili‘nde denizin tadını çıkarırken, Antalya’nın Akseki ilçesindeki 1825 rakımlı Alacabel mevkisine birincil kar dün gece yağdı.

BİR TARAFTA DENİZ, BİR TARAFTA KAR

Antalya’nın Konyaaltı Sahilinde yazdan kalma günlerin tadını çıkaran turistler, kendini sahile attı. Kimileri güneşlendi, kimileri denize girerek yüzdü. Anne ve babalarının yanında deniz keyfi yapan çocuklar, suyun fazla güzel olduğunu, dışarı çıktıklarında ise üşüdüklerini söyledi.

ANTALYA’NIN İLK KARI YAĞDI

Konyaaltı Sahilinde turistler sıcak havanın ve denizin keyfini yaşarken, Akseki ilçesinin Alacabel mevkisindeki yaylacılar ise kar yağışıyla karşılandı. Lapa lapa yağan karı gören vatandaşlar cep telefonuyla o anları ölümsüzleştirdi. Yılın birincil karı Antalyalılar göre heyecanla karşılanırken, kar görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Antalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa karAntalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş, diğer tarafta lapa lapa kar

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / İbrahim LALELİ

About admin

Check Also

Sesi duyan arkadaşları yardımına koştu ama yetmedi! Genç polis memuru karakolda kendi silahıyla intihar etti

Sesi duyan arkadaşları yardımına koştu ama yetmedi! Genç polis memuru karakolda kendi silahıyla intihar etti

Olay, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakolu içerisinde yaşandı. İddiaya göre sabah saatlerinde göreve gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir