Bakan Albayrak’ın istifa iddiası sosyal medyada Türkiye gündemine oturdu

Define ve Maliye Bakanı Patent Albayrak‘ın Instagram hesabından istifa ettiğine yönelik paylaşım yapıldı. Bu paylaşımın arkasından sosyal ağ platformu Twitter’da birçok paylaşım yapıldı.

FAZLA SAYIDA TAKVIYE PAYLAŞIMI GELDİ

Bakan Albayrak’ın istifa paylaşımının arkasında az önce resmi bir tanımlama gelmezken AK Partili çoğu ad de istifanın kabul edilmemesi yönünde tweet attı.

“İSTİFANIN KABUL EDİLMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Ulaştırma ve Altyapılar Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Bakan Albayrak’ın istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Patent Albayrak yerli, ulusal olarak enerjide yaptıklarını ancak anlayanlar ekonomide de ülkemizin 2023 hedeflerime ulaşması için sayısız hizmeti hayata geçirdiğini göremezler. İstifanın kabul edilmeyeceğini ümit ediyorum. Ülkemizin, Milletimizin ve Ümmetimizin size ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

“GÖREVİNİN BAŞINDA DEVAM ETMESİNİ DİLİYORUZ”

AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, “Bakanımız Sayın Berat Albayrak fazla kuvvet bir süreçte tahsis üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran ulusal bir ekonomi için önemli adımlar attı. Özverili çalışmalarına bana kalırsa şahidiz. Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

“MEVCUT HABERLER ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRME GERÇEKLEŞTIRMEK IÇTEN OLMAZ”

AK Parti Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Naci Bostancı, “Patent Albayrak bakanımız bana kalırsa yorumlama yapmadan mevcut haberler üzerinden değerlendirme yapmak içten olmaz. Senelerdir bu ülkeye milletimize fedakarca yaptığı hizmetleri biliyor ve ayni şekilde devamını diliyoruz. Konu her bakımdan Cumhurbaşkanımızın takdirindedir” paylaşımında bulundu.

Bakan Albayrak'ın istifa iddiası sosyal medyada Türkiye gündemine oturdu

About admin

Check Also

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul'un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul’un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel verilere göre oluşturulan Türkiye’de haftalık vaka sayıları ve renk kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir