Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun yaptığı açıklamada İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun deneme sonucunun artı çıktığını açıkladı. Ongun’un bu açıklamasından sonra hastaneden bir video paylaşan İmamoğlu, dün gece 38 derece ateşle hastaneye gittiğini ve yapılan testin artı çıktığını söyledi. Durumunun iyi olduğunu belirten İmamoğlu, vatandaşlara uyarılarda bulundu ve en kısa zamanda görevinin başına döneceğini belirtti.

“VİRÜSLE BEN DE TANIŞTIM”

İmamoğlu’nun ardından bir kötü haber de Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat‘tan geldi. Sosyal Ağ hesabından açıklamada bulunan Akpolat, “Değerli komşularım, aldığımız tüm önlemlere rağmen virüsle ben de tanıştım. Son yaptırdığım Covid-19 testim artı çıktı. Genel sağlık durumu durumum iyi, ailemle birlikte karantinadayız. En kısa zamanda bunu aşıp yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

İMAMOĞLU’NA GEÇMİŞ OLSUN DEDİKTEN SONRADAN KENDİ HASTALIĞINI AÇIKLADI

Öte yana, Twitter hesabından İmamoğlu için geçmiş olsun dileklerini ileten Akpolat, Birlikte yol yürümekten onur duyduğum İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Mücadelenin ne çağırmak olduğunu bilen Başkanımızın bir an evvel Covid-19’u yenerek iyileşeceğine içten inanıyorum” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Akpolat bu paylaşımın derhal ardındaki yaptığı yeni bir paylaşım ile kendisinin de koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye'deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye’deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesinin düzenlediği Webinar serisinin sekizinci çevrimiçi yayın konuğu, “Oyunun DNA’sı” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir