Beşiktaş’ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdı

Hasan YILDIRIM-Cemal YURTTAŞ İSTANBUL DHA Beşiktaş‘ta sokak üzerinde bayılan kağıt toplayıcısı için uzun vakit ambulansın gelmesi beklendi. Gelen sağlık durumu görevlileri bayılan kişiye müdahale edince birdenbire ayılan birey sağlıkçılara saldırdı. Araya zabıta ve polis ekibinin girmesiyle güçlükle polis aracına bindirilen birey polis merkezine götürüldü.

Beşiktaş Çırağan Caddesi üzerinde öğle saatlerinde yerde baygın halde bir kişinin olduğunu görenler durumu polise ve sağlık durumu ekiplerine haber verdi. Sıhhat ekiplerinin gelmesi beklenirken yoldan geçen Beşiktaş Zabıta ekipleri durarak yol emniyetini aldı. Zabıta ekiplerinin haber vermesiyle Beşiktaş Arama kurtarma ekibinden bir birey gelerek yerde yatan kişiyi denetim etti.

UZUN VAKIT BAYGIN YATTI; AYILINCA SAĞLIK EKİBİNE VE POLİSE SALDIRDIYoldan geçen vatandaşlar şaşkın bakışlarla yerde yatan kişiyi izledi. Bir zaman daha sonra durum yerine gelen afiyet ekipleri yerde yatan kişiye müdahale etmek istedi. Bu sırada pat diye ayılan kişi afiyet ekiplerine saldırdı. Araya giren zabıta ve polis ekipleri bayılan kişiyi sakinleştirmeye çalıştı. Polis ekipleri yerde yatan kişiye maske vermek istedi. Maske de takmayıp ekiplere saldıran kişiye polis ve zabıta göre müdahale edildi. Güçlükle polis aracına konulan birey polis merkezine götürüldü. Beşiktaş Polis Merkezi’nde güçlükle araçtan indirilen kişi, karga tulumba içeri götürüldü.

Beşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdıBeşiktaş'ta bayılan kağıt toplayıcısı ayılınca sağlıkçılara saldırdı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Cemal Yurttaş

About admin

Check Also

Sevgilisini bıçaklayan öfkeli kadın, hızını alamayınca bir de tekme savurdu

Sevgilisini bıçaklayan öfkeli kadın, hızını alamayınca bir de tekme savurdu

Dün akşam saat 23:30 sıralarında Cihangir Mahallesi, Dr. Mehmet Öz Sokak’ta iddiaya göre İrem D. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir