Bıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandı

KONYA’nın Akşehir ilçesinde, Avukat Asilcan Tuzcu (29), evinin bulunduğu apartmanın girişinde kimliği süresiz kişi ya da kişilerin bıçaklı saldırısına uğradı. Tuzcu, aldığı bıçak darbeleriyle gözünden ve boynundan yaralandı.

Olay, akşam saatlerinde ilçeye ast Altunkalem Mahallesi’nde meydana geldi. Avukat Asilcan Tuzcu, evinin bulunduğu apartmanın girişinde kimliği süresiz kişi ya da şahısların bıçakla saldırısına uğradı. Gözündün ve boynundan bıçaklanan Tuzcu, kanlar içinde kaldı. Çevredekilerin ihbarı üstüne durum yerine gelen sağlık ekiplerince Akşehir Devlet Hastanesine kaldırılan Tuzcu, birincil müdahalesinin ardındaki Konya’ya Meram Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Polis, belirsiz ya da şüphelilerin kimliğini belirlemek için alıştırma başlattı.

KONYA BAROSU’NDAN AÇIKLAMA

Konya Barosu da sosyal medyadan yaptığı paylaşımında, “Borumuzun avukatlarından Asilcan Tuzcu, kimliği süresiz şahısların bıçaklı saldırısına uğramıştır. Meslektaşımızın çare süreci Meram Tıp Fakültesinde devam etmekte olup, yaşamsal tehlikesi bulunmamaktadır. Soruşturma ve tedavi süreci baromuzca yakından takip edilmektedir”denildi.

Bıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandıBıçaklı saldırıya uğrayan genç avukat gözünden ve boynundan yaralandı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Mehmet IŞIK

About admin

Check Also

Avukata bıçakla saldırıp kör eden peruklu saldırgan, boşanma davasındaki müvekkilin kocası çıktı

Avukata bıçakla saldırıp kör eden peruklu saldırgan, boşanma davasındaki müvekkilin kocası çıktı

Hamle olayı, 15 Ekim günü saat 18.30 sıralarında ilçeye emrindeki Altunkalem Mahallesi’nde yaşandı. Avukat Asilcan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir