Canlı yayında fenalaşan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, hastaneye kaldırıldı

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, CNN Türk‘te Başak Şengül’ün sunduğu “Fikir Rehberi” programına davetli oldu. Canlı yayında koronavirüs aşısının çocuklara yapılıp yapılmayacağı tartışıldığı esnada Mehmet Ceyhan fenalaştı. Rahatsızlanarak yayından ayrılan Ceyhan, hastaneye kaldırıldı.

“SAĞLIK EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ”

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın canlı yayından ayrılması sonrası verilen aranın peşinde programın spiker Başak Şengül şunları aktardı:

“Bütün anlamıyla durumuna dair net bir bilgi edinemedik. Afiyet ekiplerinin de müdahalesi söz konusu. Malumunuz Ankara stüdyosundaydı Prof Dr. Mehmet Ceyhan. Kendisi aşı ile, salgın ile salgın başladığından bu yandan tüm sorularımızı cevaplayan, Türkiye kamuoyunun da güvenle peşine düşüp takip ettiği bilirkişi bir isim. Rahatsızlandı birkaç dakika öncesinde. Geride bıraktığımız arayı da o sebeple vermiştik. Bir an önce kendisinden iyi haber alıp sizlerle paylaşmak istiyoruz.

“ŞUURU, BİLİNCİ YERİNDE”

Şöyle söyleyelim, derhal bir hafif baş dönmesi olmuş hocamıza o emrindeki stüdyoda. Şu lahza ambulans girmek üzere binaya. Hocamız derhal ambulansla hastaneye gidiyor. Şuuru, bilinci uygun.”

“KRONİK MİDE RAHATSIZLIĞI BULUNUYOR”

Ankara’da yer alan programın konuğu Hulki Cevizoğlu ise Ceyhan hakkında şunları söyledi:

“Baş dönmesi olmuş, derhal ambulans ile Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne gidiyor. Gün her tarafında toplantılara katıldığını, bezginlik olduğunu söyledi hocamız. Gereken tıbbi takviye yapılıyor derhal. Hocamız kronik mide rahatsızlığının bulunduğunu söyledi.”

Canlı yayında fenalaşan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, hastaneye kaldırıldı

About admin

Check Also

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

ÇUKUROVA’nın yaz sıcaklarıyla ünlü kenti Adana‘da henüz nisan ayı olmasına rağmen termometreler güneş altında 41 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir