Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saat hediye etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Namık Kemal Stadyumu’nda gerçekleşen AK Parti Tekirdağ 7’nci Herzamanki İl Kongresi’ne katıldı. Buradaki konuşmalarının arkasında Erdoğan, stadyumdaki vatandaşların yanına gelerek onları selamladı.

BABASINDAN KALMA SAATİ HEDİYE ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çocukluk arkadaşı olduğunu ifade eden Mehmet Başarslan, Erdoğan’a kese içinde bir saat hediye etti. Keseyi alarak içine bakan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başarslan’ı yanına çağırdı ve bir vakit sohbet etti. Afiyet sorunları olduğunu ifade eden ve çare masraflarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşıladığını vurgulayan Mehmet Başarslan, “Babamdan kalma bende tarihi değeri çok büyük bir saat vardı. Ona hediye ettim, çünkü o bana fiziki yönden fazla takviye oldu” dedi.

“25 YAŞINA DEK AYNI MAHLALLEDE BÜYÜDÜK”

Yürek, kanser ve fıtık gibi dağıtılmış rahatsızlıkları sebebiyle tedavi görüp iyileştiğini gösteren Başarslan, “Bunu önce Allah, sonra Recep Tayyip Erdoğan’a borçluyum. Allah razı olsun. Ahmet Baba ve annesi Tenzile Anne, nur içinde yatsın. Bana sordu, ‘bir ihtiyacın var mı, bir şey varsa söyle çekinmeden’ dedi. ‘İyi misin’ dedi. Aileme selam söyledi. Ben de onun ailesine selamlama söyledim. Biz zaten 25 yaşına değin beraber aynı mahallede büyüdük. Birlikte futbol oynadık Camialtı’nda. Ben Sarıyer’e profesyonel gittim. O İETT’ye gitti” diye konuştu.

Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye ettiÇocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye ettiÇocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye ettiÇocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul'un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul’un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel verilere göre oluşturulan Türkiye’de haftalık vaka sayıları ve renk kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir