Depreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandı

Depreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandı

Korkup paniğe kapılan genç yerinden fırlayıp babasının yanına gitti

ANTALYA – Akdeniz açıklarında meydana gelen ve Antalya’da da hissedilen depreme Antalyalı genç bilgisayar başında canlı yayında arkadaşlarıyla sohbet ederken yakalandı.

AFAD göre büyüklüğü 5.2 olarak açıklanan deprem esnasında oyun oynayan ve biranda sallandığını hissedip bağırmaya başlayan 17 yaşındaki Umut Doğanay Lafçının depreme canlı yayınla yakalandığı anlar kaydedildi. bir anda nefret edilen şey ve paniğe kahılan genç, yerinden fırlayıp bilgisayarın başından ayrıldı.

Umut Doğanay, ” Deprem derhal arkadaşlarımla 30 kişinin bulunduğu ortamda sohbet ediyordum, yer sarsıntısı anında zelzele oluyor diye bağırıp doğrudan doğruya babamın yanına koştum, dehşet bir olaydı Allah kimsenin başına vermesin” dedi.

Depreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandıDepreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandıDepreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandıDepreme bilgisayar başında canlı yayında yakalandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / MEHMET DEMİRCİ

About admin

Check Also

Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu

Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu

Merkez Sarıçam ilçesi, İstiklal Mahallesindeki Burak Mezarlığında güvenlik görevlileri bir mezar başında hareketsiz yatan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir