EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı

Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde gece 03:00 sıralarında bir otelde meydana gelen olayda; ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin çekimlerinin yapıldığı otelde kalan Gülcan S., Burçak Ç. ve Bercin A. isimli set çalışanları odalarına gittikleri sırada, otelde kalan 3 birey göre sözlü tacizine uğradı. Kadın çalışanlar, odalarına girdikten sonra dizi oyuncuları da odaya geldi. Anında ardından ise 3 kişi de resim çektirme bahanesiyle odanın önüne geldi. Oyuncular şüphelilerin alkollü olduğunu fark ederek fotoğraf çektirmeyi kabul etmedi.

KAPILARI TEKMELEDİ, KAVGA ÇIKARDI

Oyuncular otelin lobisine inerken bir değişken, set çalışanlarının kaldığı oda kapısını tekmeledi. Çalışanlar korku içinde kapıyı kilitlerken, çalışan Gülcan S. otel odasının penceresine çıkarak takviye istedi. Sesleri duyan dizi oyuncuları olayın yaşandığı kata geldi. Şüpheliler ile oyuncular aralarında ağız dalaşı yaşandı. İhbar üstüne durum yerine polis ekipleri sevk edildi. Tarafların tartışması lobide de devam etti. Gerginliğin gerisinde oyuncular ile şüpheliler aralarında kavga çıktı. Durum yerindeki polis ekipleri ise kavgaya müdahale etti. Batuhan K., Arif Y. ve Şiyar A. isimli şüpheliler, polis tarafından gözaltına alındı.

ÇOK SAYIDA SABIKALARI VAR

Şüphelilerden A.Y.’nin 16’sı evden hırsızlık, görevi yaptırmamakta direnme, fazla sayıda iş yerinden ve otodan hırsızlıktan, Şiyar A.’nın uyuşturucu madde kullanımı ve bile bile yaralama, Batuhan K.’nın ise bile bile yaralama, uyuşturucu kullanımı, reşit olmayan kıza cinsel ilişki ve farklı alanlara yönlendirilmiş suçlardan fazla sayıda kayıtlarının olduğu öğrenildi. 3 birey emniyette alınan ifadelerinin ardındaki Anadolu Hak Sarayı’na sevk edildi. Öte Yandan şüphelilere Umumi Hıfzıssıhha Kanunları uyarınca da toplamda 9 bin 540 lira para cezası uygulandığı belirtildi.

About admin

Check Also

Kısıtlamayı ihlal ederek camide itikaf yapmakta ısrarcı olan Alparslan Kuytul serbest bırakıldı

Kısıtlamayı ihlal ederek camide itikaf yapmakta ısrarcı olan Alparslan Kuytul serbest bırakıldı

3 yıl önce düzenlenen operasyon sonrası Adana 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin ‘ihtiyati tedbir kararı’ ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir