Erdoğan’ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı’nda hareketli anlar yaşanıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fatih sondaj gemisinde oluşturacağı tanımlama öncesi, doğal gaz arama çalışmalarının karadaki merkezi olan Filyos Limanı’nda bulunan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) merkezinde de çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.

Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyor

ERDOĞAN’IN AÇIKLAMASI HEYECANLA BEKLENİYOR

Yakıt ikmali ve farklı alanlara yönlendirilmiş araştırmalar için limana üs kuran TPAO, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. TPAO’ya ait helikopter de Karadeniz üstünde yaptığı uçuşun ardındaki limana iniş yaptı. TPAO merkezinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması heyecanla bekleniyor.

Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyor

ERDOĞAN’DAN YENİ GAZ MÜJDESİ

Hafta içi AK Parti Grup Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz’de yeni doğal gaz keşfi müjdesi vermişti. Erdoğan, “Fatih’in keşfettiği doğal gaz haberi milletimizi sevince boğmuştur. İnşallah cumartesi günü Fatih sondaj gemimize artan bir şekilde çalışmaları uygun inceleyerek yeni rezerv miktarını açıklayacağız.” ifadelerini kullanmıştı.

Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyorErdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyorErdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyorErdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi Filyos Limanı'nda hareketli anlar yaşanıyor

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Gürkay GÜNDOĞAN

About admin

Check Also

WhatsApp'tan yeni gizlilik sözleşmesi kararı! Geçici geri adımın hedefinde temel özellikler var

WhatsApp’tan yeni gizlilik sözleşmesi kararı! Geçici geri adımın hedefinde temel özellikler var

WhatsApp’ta tartışmalara neden olan gizlilik sözleşmesi için yapılan uzatma 15 Mayıs tarihinde sona eriyordu. Şirketten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir