Erzurum ve Iğdır’da devlete ait ana okulları, belli başlı sınıfları ve dilekçe sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak

Erzurum ve Iğdır‘da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, resmi esas okulu ve esas sınıfları ile tatbik sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetleri, 01 Aralık 2020-4 Ocak 2021 tarihleri aralarında uzakta eğitim yoluyla sürdürülecek.

Erzurum Valiliğinden yapılan açıklamaya kadar, Vali Oktay Memiş başkanlığında doğaüstü toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulunun dağıtılmış kararlar aldı.

Toplantıda, il genelindeki anaokul, anasınıf ile uygulama sınıflarında 01 Aralık 2020-04 Ocak 2021 tarihleri aralarında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzak eğitim yoluyla sürdürülmesi kararlaştırıldı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

RTÜK, Türk ordusuyla ilgili tepki çeken sözlerin kullanıldığı yayın için harekete geçtiRTÜK, Türk ordusuyla ilgili tepki çeken sözlerin kullanıldığı yayınlama için harekete geçtiEfsane boksör, 54 yaşında ringlere döndü! Maçı kazanamasa da aldığı ücret dudak uçuklattıEfsane boksör, 54 yaşında ringlere döndü! Maçı kazanamasa da aldığı ödenti dudak uçuklattıCinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma yöntemi mide bulandırdıCinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma yöntemi mide bulandırdı

Iğdır’da ise yapılan İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısında 30 Kasım 2020-04 Ocak 2021 tarihleri aralarında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzakta eğitim yoluyla sürdürülmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Selami Küçükoğlu

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir