Esenyurt’ta kaçak çekicilik yarışması! ‘Miss Uganda’nın görüntüleri sosyal medyaya düştü

Alınan tedbirlere uyulmadığı için yaklaşık 2 hafta önce mühürlenen bir gece kulübünün faaliyetlerine devam ettiği öğrenildi. Kapalı olması gereken ağırlama mekanında dün “Miss Uganda” adı aşağı çekicilik yarışması düzenlendiği ortaya çıktı.

KONSER VE PARTİ DE VAR

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, çekicilik yarışmasında konser ve parti verildiği de görülüyor. Birincilik için yarışmacı kişiler podyumda yürürken, izleyicilerin sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak yarışmayı izlediği görüntülere yansıyor. Yarışma sonunda davetliler ve yarışmacıların dakikalarca dans ettiği de sosyal medyada yayınlanan görüntülerde yer aldı.

İşte o geceden kareler;

Esenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştüEsenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştü Esenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştü Esenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştüEsenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Koronavirüs tedavisinde yeni umut! Colchicine ilacı 2500 birey üzerinde denenecek

Koronavirüs tedavisinde yeni umut! Colchicine ilacı 2500 birey üzerinde denenecek

Bütün dünyayı etkisi altına bölge ve 1 milyon 430 binden pozitif kişinin hayatını kaybettiği koronavirüsün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir