Evinin kapısını açınca hırsızla göz göze gelen adamın şaşkınlığı kamerada

Kağıthane’nin Hamidiye Mahallesi’nde pazartesi sabah saatlerinde binanın çelik kapısını kartla açarak içeri giren iki hırsız, daire kapılarını kontrol etmeye başladı. Alt katlardan üst tarafa doğru altı kapıyı tek tek kontrol eden hırsız, yedinci dairenin kapısını açmaya çalışırken o anda ev sahibi kapıyı açtı. Bir an hırsız ile göz göze gelen ev sahibi donup kalınca iki hırsız koşarak kaçtı.

Evinin kapısını açınca hırsızla göz göze gelen adam hayatının şokunu yaşadı

HIRSIZLAR KOŞARAK KAÇTI

İki hırsızın binaya girerek kapıları kontrol etmesi ve ev sahibi ile göz göze gelmesi güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde iki hırsızın bina kapısını kart ile açarak içeriye girmesi ve daire kapıları açmaya çalışmaları görülüyor. Altı daire kapısını kontrol eden ve açmaya çalışan hırsız, yedinci dairenin kapısını açınca bir anda ev sahibi Ayhan Karataş ile göz göze geliyor. İki hırsız, ev sahibinin şaşkınlığını fırsat bilerek koşarak kaçıyor.

Evinin kapısını açınca hırsızla göz göze gelen adam hayatının şokunu yaşadı

EV SAHİBİ O ANLARI ANLATTI

Hırsız ile göz göze gelen ev sahibi Ayhan Karataş, “Ben salonda oturuyordum. Bir tıkırtı hissettim. Salondan kalktım kapıya doğru geldim. Kapıya bir şey soktu. Bizim kapı da biraz aralık. Böyle yamuk. Hırsız kapıyı açmıştı. Küçük bir aralık vardı. Ben ona baktım o da bana baktı. Tam o anda göz göze geldik. Beni görünce hemen kaçtı” dedi.

TÜM KAPILARI DENEDİLER

Bina yöneticisi Mahmut Canikoğlu, “Sabah saat 06.00 gibi gelmişler. Alt kattan sırayla buraya kadar geliyorlar. Burada alarm var diye burayı atlıyorlar. Daha sonra bütün kapıları geziyorlar. Açmaya çalışıyorlar. Orada da komşum ile yüz yüze gelince kaçıyorlar. Bence çocuklar bağımlı herhalde. Ellerinde bir şey vardı. Çekiyor gibi görünüyordu. Bir de gençlik nereye gidiyor? Uyuşturucunun etkisinde yoksa normal kafayla kimse yapmaz bunu” diye konuştu.

Evinin kapısını açınca hırsızla göz göze gelen adamın şaşkınlığı kameradaEvinin kapısını açınca hırsızla göz göze gelen adamın şaşkınlığı kamerada

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Mangal yaptıkları sırada bahçeye düşen 9.5 kiloluk taş köylüleri heyecanlandırdı! Meteor olduğunu iddia ediyorlar

Mangal yaptıkları sırada bahçeye düşen 9.5 kiloluk taş köylüleri heyecanlandırdı! Meteor olduğunu iddia ediyorlar

Düzce’nin Akçakoca ilçesi Sarıyay köyü Yaylacık Mahallesi’nde evlerinin önünde mangal yaparak sohbet eden İlker ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir