Fatih Altaylı kafa karıştıran tedbirlerle ilgili esprili yorumu canlı yayına taşıdı, konuklar gülmekten kırıldı

Gazeteci Fatih Altaylı, sosyal medyada gündem olan yeni önlem kararlarındaki karışıklığı canlı yayına taşıdı. Altaylı kullanıcılar göre atılan esprili tweetleri okuyup “Bunu anlamayacak ne var? dedi.

“BU ANLAMAYACAK NE VAR?”

Gazeteci Fatih Altaylı’nın canlı yayında okuduğu tweette şu ifadelere yer verildi:

“Bunu anlamayacak ne var? Kıraathaneler uzak eğitime devam edecek. Sinemalara saat 10.00-20.00 arası sadece 65 yaş üzeri girebilecek, bu saatler dışarıda 20 yaş altına yasaklanmış. AVM’ler ayakta yolcu alamayacak. Toplu nakliye araçları sadece paket servisi yapacak.”

Fatih Altaylı kafa karıştıran tedbirlerle ilgili esprili yorumu canlı yayına taşıdı, konuklar gülmekten kırıldı

SOSYAL MEDYADA ‘Tİ’YE ALINDI

Koronavirüs yayılmasını alıkoymak için alınan tedbir kararları, çoğu kişinin kafasını karıştırdı. sosyal ağ kullanıcıları kafa karıştıran tedbirler için çok sayıda esprili paylaşım yaptı.

YENİ TEDBİRLER

Hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde sabahtan 10.00 ile akşam 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.Okullardaki eğitim yıl sonuna kadar online sürdürülecek.65 yaş ve üstü için uygulanan 10.00-16.00 saatleri açık havada sokağa çıkma kısıtlaması 20 yaş altı için de geçerli olacak. Alışveriş yerleri, berberler, restoranlar saat 10.00 ile 20.00 arası açık kalacak.Sinemalar yıl ardına kadar kapalı kalacak.Restoran ve kafeler yalnızca paket servisi yapacak.Kıraathanelerdeki faaliyetlere bir vakit ara verilecek.Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanacak.Şehirlerimizin asıl cadde ve meydanlarındaki sigara içme yasağı sürecek.Fatih Altaylı kafa karıştıran tedbirlerle ilgili esprili yorumu canlı yayına taşıdı, konuklar gülmekten kırıldı

About admin

Check Also

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye'deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye’deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesinin düzenlediği Webinar serisinin sekizinci çevrimiçi yayın konuğu, “Oyunun DNA’sı” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir