Görenler dönüp yeniden bakıyor! Yüzen saray Bodrum’a demir attı

Turizmin gözbebeği Bodrum, sezon sonu olmasına rağmen dünyadaki en lüks yatları ağırlamaya devam ediyor. İlçeye son gelen lüks yat, “Sunrays” oldu. Geçen sene 145 milyon dolara satışa çıkarılan 85 metre uzunluğunda 14metre genişliğindeki yat, Yalıkavak Koyu’na demirledi.

Görenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attı

İÇERİSİ MİNİ BİR SARAY

Sıra dışı turkuaz rengiyle dikkatleri üstüne çeken yatın, Göcek‘ten Bodrum’a geldiği öğrenildi. Çelik ve alüminyumdan inşa edilen motor yat, 9 kabinde 18 misafirin konaklamasına imkan veriyor. Her kabinin kendine özel terası ve jakuzisi olan yatın içerisi ise ufak bir saray. 2010 yılında Hollanda’da inşa edilen Cayman Adaları bayraklı yatın içerisinde kim olduğu ve Bodrum’dan ne vakit ayrılacağı bilinmiyor.

Görenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attı

RUS MİLYARDERİN YATI BODRUM’DAN AYRILMIYOR

Hollywood yıldızlarını, dünyaca meşhur sanatçıları konuk eden “Cloudbreak” isimli yat ise takriben 1 aydır Bodrum açıklarından alargada bekliyor. Rus iş adamı Alexander Svetakov’un olduğu öğrenilen yat geçtiğimiz aylardan ilçeye gelmişti. Svetakov’un geldiği yat “Cloudbreak” adlı ultra Bodrum koylarını teker teker gezmişti. Geçtiğimiz aylarında Yalıkavak’taki bir Beach’in tüm şezlonglarını kiralayıp plajı ailesi için kapatan Svetakov’un ise yatta olup olmadığı ve yatın ilçeden ne zaman ayrılacağı ise bilinmiyor.

Görenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attıGörenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attıGörenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attıGörenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attıGörenler dönüp bir daha bakıyor! Yüzen saray Bodrum'a demir attı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / EREN AYHAN

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir