Güney Koreli ünlü K-Pop grubu A.C.E, Erik Dalı’nda kötü döktürdü! O anları 15 bin kişi izledi

Erik dalına kendi tarzlarını da yansıtan A.C.E Grubunun dansı büyük alaka fark etti. . Güney Koreli grubunun canlı yayındaki performansını ise 15 bin kişi izledi. Hayranlarının sorularını yanıtlayan A.C.E, en büyük ilk 3 dünya mutfağından biri olarak tanıdık Türk mutfağına has tatlılar arasından baklava, lokum ve pişmaniyeyi tattı. Pandemisinin tüm dünyada son bulmasının arkasından mutlaka Türkiye’yi ziyaret etmek istediğini dile getirdi.

GÜNEY KORELİ GRUP, İZMİR DEPREMİNİ UNUTMADI

Hayranlarının sorularını da yanıtlayan grup, Türk hayranlarının en çok sevdiği şarkılardan oluşan bir ufak konser de verdi. A.C.E, Türk hayranlarının seçtiği “Favorite Boys”, “‘Under Cover”, “Savage”, “If You Heard” parçalarını seslendirildi.

öte taraftan A.C.E, İzmir’de yaşanan deprem ve korona nedeniyle baskı günler yaşayan Türk hayranlarına avuntu ve yardım mesajı verdi. Kore Kültür Merkezi Müdürü Kee Houng Park, “Düzenlenen A.C.E çevrimiçi hayran buluşmasının, Korona sebebi ile zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde Türk hayranlarına avuntu ve umut iletmek için bir fırsat olmasını diliyoruz” dedi.

About admin

Check Also

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

ÇUKUROVA’nın yaz sıcaklarıyla ünlü kenti Adana‘da henüz nisan ayı olmasına rağmen termometreler güneş altında 41 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir