Güvenlik kameralarını ayrım eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdi

Kocaeli’de Gölcük Merkez Mahallesi Turgut Sayın Caddesi üstünde bulunan bir mağazaya gece saatlerinde hırsız girdi. Hırsız, kasada yer alan paraları, cep telefonlarını ve bazı eşyaları çaldı. Sabahtan iş yerine gelen çalışanlar durumu ayrım edince, polise haber verdi.

GÜVENLİK KAMERALARINI AYRIM EDİNCE BAŞINA MAĞAZANIN POŞETİNİ GEÇİRDİ

İhbar üzerine iş yerine gelen polis, emniyet kamerası görüntülerini incelerken, ayağında pabuç bulunmayan, emniyet kameralarını ayrım ederek başına mağazanın poşetini geçiren hırsızın kimliğini belirledi.

Güvenlik kameralarını fark eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdi

16 SUÇTAN KAYDI BULUNUYOR

Hırsızlık suçundan 16 adet suç kaydı yer alan H.K. kısa sürede yakalandı. H.K.’nın mağazadan çaldığı bin 395 TL para, 5 cep telefonu, 2 adet cüzdan, 3 adet anahtar, 1 adet laptop çantası ele geçirildi. H.K. emniyetteki işlemlerin ardındaki adliyeye sevk edildi.

Güvenlik kameralarını fark eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdiGüvenlik kameralarını fark eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdiGüvenlik kameralarını fark eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdiGüvenlik kameralarını fark eden hırsız, yakalanmamak için başına poşet geçirdi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Soner GÜLEZER

About admin

Check Also

Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3'ü tam kapatma istiyor

Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3’ü tam kapatma istiyor

Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırması ile Ipsos; Türkiye’de koronavirüs vakasının ilk olarak saptama edilmesini takiben …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir