Hareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önledi

TEKİRDAĞ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde sürücüsünün el freninin çekmediği iddia edilen park halindeki hafif ticari vasıta, hareket etti. Trafikte ilerlerken durumu ayrım eden kamyonet sürücüsü, çevredeki yardımıyla aracın önüne geçip duvara çarpmasını önledi. O anlar emniyet kamerasına yansıdı.

Olay, Marmara Ereğlisi ilçesi Eniz Sülün Caddesi’nde meydana geldi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Şubesi’ne gelen 2 kişi, aracı park edip, fatura ödemek için içeriye girdi. Sürücüsünün el frenini çekmediği öne sürülen araç, bir süre sonradan hareket edip, yolun karşısındaki duvara dürüst gitmeye başladı. Bu sırada yoldan geçen bir kamyonet sürücüsü hareket eden araçta sürücü bulunmadığın görür görmez aracından indi. Sürücü, aracın duvara çarpmasını alıkoymak için önüne geçerek durdurmaya çalıştı, çevreden gelenler de kendisine takviye etti. Araç, duvara çarpmaktan son anda durduruldu. O anlar, cadde üzerindeki bir meslek yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.Olayı öğrenen vasıta sahibi ve yan birey koşarak, araçlarının yanında geldi.

– TekirdağHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önlediHareket eden aracın önüne geçip duvara çarpmasını önledi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şafak TAŞOYAR

About admin

Check Also

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

BURSA‘nın İnegöl ilçesinde hamile eşinin gözü önünde öldürülen Alper Cin’in (24) babası Ahmet Cin (50), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir