İmam nikahlı eşi kadar bıçaklanan adam hayatını kaybetti

ANKARA’da tartıştığı imam nikahlı eşi tarafından göğüsünden bıçaklanarak yaralanan Önder Çelik, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Aynı evde birlikte yaşayan Önder Çelik’in devlete ait nikahlı eşi Seher Çelik, Yeşim Ö.’nün kendisine de saldırdığını belirterek, “Kapıyı yüzüne kapatmasaydım beni de bıçaklayacaktı.” dedi.

Olay, saat 02.30 sularında Başkent‘in Pursaklar ilçesi Ayyıldız Mahallesi Mithatpaşa sokakta yer alan 5 numaralı apartmanda meydana geldi. Önder Çelik ile resmi nikahlı eşi Seher Çelik ve imam nikahlı eşi Yeşim Ö., evde oturdukları sırada bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Tartışma sırasında Yeşim Ö., eline geçen bıçakla imam nikahlı eşi Önder Çelik’i göğsünden bıçaklayarak yaraladı. Devlete Ait nikahlı eş Seher Çelik’in ihbarı üzerine durum yerine çok sayıda güvenlik ve ambulans ekibi sevk edildi. Yaralanan Önder Çelik, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin arkasından Pursaklar Devlet Hastanesine kaldırıldı. Çelik, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

‘EN AĞIR CEZAYI ALANA DEĞIN UĞRAŞACAĞIM’Olay sırasında evde yer alan Seher Çelik, polis ekiplerine verdiği bilgide Yeşim Ö.’nün kendisine de saldırdığını ifade etti. Çelik, “Kapıyı yüzüne kapatmasaydım beni de bıçaklayacaktı. En ağır cezayı alana değin uğraşacağım” dedi.

Olaydan daha sonra evden kaçarak uzaklaşan imam nikahlı benzeyen Yeşim Ö., yapılan arama çalışmasında emniyet ekipleri kadar evinin yakınlarında bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. 

İmam nikahlı eşi tarafından bıçaklanan adam hayatını kaybettiİmam nikahlı eşi tarafından bıçaklanan adam hayatını kaybettiİmam nikahlı eşi tarafından bıçaklanan adam hayatını kaybettiİmam nikahlı eşi tarafından bıçaklanan adam hayatını kaybetti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ferhat EKİNCİ

About admin

Check Also

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Öğretim Üyesi ve Bilim Kurulu Üyesi Prof. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir