İnternette tez yayılan gizemli palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor

Sosyal medyada dolaşan ve son günlerin en popüler görsellerinden biri olan üstünde oynanmış bir palyaço fotoğrafının Instagram‘da profil fotoğrafı olarak ayarlanamadığı iddia edildi.

INSTAGRAM HESABININ KAPANMASINA NIÇIN OLUYOR

Fotoğrafın profil fotoğrafı yapılması halinde Instagram’ın bu hesap için “intihara yatkın” kararını verip hesabı 5 saniye içinde kapattığı belirtildi.

Fotoğrafın özelliğinin ne olduğu bilinmiyor ama profil devlete ait yapabilenlere önemli ödüller veren siteler var.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Koronadan vefat edenlerin yaptığı en büyük yanlış! Prof. Ceyhan, üstüne basa basa uyardıKoronadan ölüm edenlerin yaptığı en büyük yanlış! Prof. Ceyhan, üstüne basa basa uyardıMaradona ve ünlü modelle ilgili skandal sözler: Sabaha kadar cinsel ilişkiye girdilerMaradona ve meşhur modelle ilgili skandal sözler: Sabaha dek cinsel ilişkiye girdilerErdoğan talimat vermişti! Türk gemisine yapılan baskınla ilgili 'savaş gemisi' hamlesiErdoğan açıklamalar vermişti! Türk gemisine yapılan baskınla ilgili “savaş gemisi” hamlesi İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor

“AĞIRBAŞLI DENEMEYİN”

Ekşi Sözlük’te başlığı açılan fotoğrafla ilgili yazılanlar şöyle:

“Sosyal medyada şu sıralar fazla konuşulan ve aralıksız karşıma meydana çıkan bu ilginç palyaço. Fotoğrafın özelliği nedir acaba, hiçbir şekilde Instagram uygulamasında profil fotoğrafı yapılamıyor ve yapıp ekran görüntüsü alabilenlere iPhone vs. ödüller veren ciddi ciddi sayfalar var.

Arkadaşlar yüzlerce mesaj gelmiş bir izah etme yapayım, Instagram bu fotoğrafı profil fotoğrafı yapanların intihara meyilli olduğunu düşünüp anında hesabını kapatıyormuş. Bazı haber sitelerinde çıkmış, denemeyin sakın.”

About admin

Check Also

Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu

Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu

Bugün sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. ‘Flightradar24.com’ adresinde yayınlanan radar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir