İş arkadaşından yardım isteyen genç kız, tecavüze uğradı! dahası çıplak fotoğraflarını çektiler

İstanbul’da Haziran ayında yaşandığı öğrenilen olayda Yeşim Ç., bir mekanda içki kullanmıştı. Alkolün etkisinde olan genç kız, kendinde olmadığı için iş arkadaşı Arif T.’den takviye istedi. Mekana almaya gelen Arif T., alkolün etkisinde olan genç kızın bu durumundan adet edinmek istedi. Mağdur kızı evine bırakması gerekirken kendi evine götürdü.

GENÇ KIZA TECAVÜZ ETTİ

Sabah’tan Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre; Arif T., eve gittikten sonradan kendisinde olmayan, alkollü olan genç kızın iradesi dışarıya birlikte oldu. Bu durumu arkadaşı Yunus Ö.’e anlattı. Arkadaşı, birlikte olduğu genç kızın müstehcen fotoğrafını istedi. Bunun doğrultusunda arkadaşına genç kızın fotoğraflarını çekerek gönderdi.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP ARKADAŞINA GÖNDERDİ

Sabah uyandığında kendisini diğer bir evde, kıyafetsiz halde bulan Yeşim Ç., meslek arkadaşının kendisiyle rızası haricen birlikte olduğunu anladı. Kendisine yapılanların hesabını sormak isteyen genç kız ikinci bir şokla karşılaştı. İş arkadaşı Akif T.’nin kendisinin müstehcen fotoğrafını çektiğini ve yaydığını öğrendi. İlk olarak kendi rızası olmadığını alkollü halinde faydalandığını söyleyerek meslek arkadaşından şikayetçi oldu.

KIYAFETSİZ FOTOĞRAFLARINI YAYDILAR

Şikayet ardından ifadesi alınan Arif T., beraberlik esnasından genç kızın rızası olduğunu üzerine atılı suçu kabul etmediğini lakin fotoğrafını çekerek arkadaşına gönderdiğini kabul etti. Arkadaşı Yunus Ö.’ün ifadesi alındı. İfadesinde suçlamayı kabul etmediğini söyledi. Yapılan araştırma ardından Yunus Ö.’ün genç kızın fotoğrafını başka bir arkadaşına gönderdiği, yaydığı saptandı. Haklarında yürütülen soruşturma sonrası savcılık iddianameyi hazırladı.

HAPİSLERİ İSTENİYOR

Genç kızın alkollü halından yararlanan ve fotoğrafını çekerek yayan Arif T.’nin ‘Özel Hayata İlişkin Bakış İfşa Etmek, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Nitelikli Cinsel Saldırı’ suçundan 30 sene 5 ay hapsi isteniyor. Fotoğrafı can atarak başkalarına gönderen Yunus Ö.’ün ‘Özel Hayata İlişkin Görüntü İfşa Etmek, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ suçundan 8 sene hapsi isteniyor. Dava önümüzdeki günlerde Ağır Canice Mahkemesi’nde görülecek.

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir