Isparta’da sevgilisi ve 3 erkeğin olduğu evde ölü yer alan genç kızın ölmeden önceki son görüntüleri

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Uluborlu Meslek Yüksekokulu Data Güvenliği Teknolojisi Bölümü’nden geçen yıl mezun olan ve kentte yer alan bir çağrı merkezinde çalışan Gamze Esgicioğlu, dün saat 06.00 sıralarında Anadolu Mahallesi’ndeki 4 katlı apartın 3’üncü katındaki dairede, göğsünden bıçaklandı. İhbar üstüne eve gelen polis ve sıhhat ekipleri, Esgicioğlu’nun cansız bedeniyle karşılaştı. Polis ekipleri, durum sırasında evde olan Gamze Esgicioğlu’nun sevgilisi Hasan Birim ile M.K., H.Y. ve İ.O.B. adlı erkek şüphelileri gözaltına aldı.

İFADESİNDE GAMZE’NİN ELİNE BIÇAK ALDIĞINI SÖYLEDİ

Şüpheliler, işlemlerinin peşinde dün Isparta Adliyesi’ne sevk edildi. Şüphelilerden 3’ü hür bırakılırken, Sulh Canice Hakimliğine çıkarılan Hasan Birim tutuklandı. Hasan Bölüm’ün ifadesinde, kıskançlık yüzünden aralarında meydana çıkan tartışma sonrası Gamze Esgicioğlu’nun eline aldığı bıçakla üstüne dürüst yürüdüğünü, yaşanan arbede sırasında da bıçağın Gamze Esgicioğlu’na saplandığını anlattığı belirtildi.

VÜCUDUNDA BIÇAK VE DARP İZLERİNE RASLANDI

Gamze Esgicioğlu’nun cenazesi yapılan otopsinin gerisinde dün gece toprağa verilmek üzere Denizli’nin Kale ilçesinden gelen ailesine teslim edildi. Yapılan otopside Gamze Esgicioğlu’nun vücudunda bıçak ve darp izlerine rastlandığı bildirildi.

Isparta'da sevgilisi ve 3 erkeğin olduğu evde ölü bulunan genç kızın ölmeden önceki son görüntüleri

EVE GELDİKLERİ OTOMOBİL KAMERALARA YANSIDI

Öte yanlamasına, olayın yaşandığı gün aralarında Hasan Bölüm’ün de bulunduğu 4 erkek şüphelinin Gamze Esgicioğlu’nun kaldığı apart daireye geldikleri araba, güvenlik kamerası görüntülerine yansımıştı. Görüntülerde, 07 FDP 46 plakalı otomobilin apart dairenin bulunduğu sokağa geldiği anlar yer almıştı.

Isparta'da sevgilisi ve 3 erkeğin olduğu evde ölü bulunan genç kızın ölmeden önceki son görüntüleri

MARKETTE BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

12 Ekim Pazartesi saat 19.30 sıralarında ise Gamze Esgicioğlu ve sevgilisi Hasan Bölüm’ün olayın meydana geldiği aparatın hemencecik yanına bulunan markette birlikte görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Gamze Esgicioğlu’nun markete antre anları yer aldı. Gamze Esgicioğlu’nun marketin önüne geldiği sırada, sevgilisi Hasan Bölüm’ün ise aparta doğru ilerlediği görüldü. Gamze Esgicioğlu, 2 çikolata ve 1 paket sigara aldıktan sonradan marketin önüne gelerek Hasan Bölüm’ü beklediği, bir zaman daha sonra yanına bir köpekle gelen Esgicioğlu ile birlikte geldikleri yöne doğru gittikleri görüntülere yansıdı.

Isparta'da sevgilisi ve 3 erkeğin olduğu evde ölü bulunan genç kızın ölmeden önceki son görüntüleri

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ali ÇEVİKBAŞ

About admin

Check Also

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

BURSA‘nın İnegöl ilçesinde hamile eşinin gözü önünde öldürülen Alper Cin’in (24) babası Ahmet Cin (50), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir