Kadir Şeker’in babası: Oğlumun günahsız olduğu bir kez daha ortaya çıktı

Konya’da Kadir Şeker‘in öldürdüğü Özgürlük Duran’ın elinden kurtardığı Ayşe Dırla, dün gece bir araçta uyuşturucuyla yakalandı. Kadir Şeker’in babası Cengiz Şeker ise Ayşe Dırla’nın yakalanmasını değerlendirdi.

“KADİR ŞU LAHZA BİR BEDEL ÖDÜYOR”

Cengiz Şeker, oğlunun oradaki kadını annesi ve ablasının yerine koyarak yardıma koştuğunu belirterek, “Kadir, aynı durumda annesi olabileceğini düşünerek, o kadını ablası olarak görüp yardımına koştu. Kadir şu lahza bir bedel ödüyor. Bu bedelin nafile gittiğini düşünmüyorum. Çünkü oradaki mağdur olan bir kadındı. O kadının yakalandığı suçla ilgili de adli mercilerimiz zorunlu işlemi yapacaktır. Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı” diye konuştu.

12.5 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Şeker, durum sırasında Dırla’ya güç uygulayan Bağımsızlık Duran’a müdahale etmiş, Duran meydana çıkan arbedede kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybetmişti. Kadir Şeker ‘kasten adam öldürme’ suçundan 15 sene hapse çarptırılmış, duruşma, cezayı 12,5 yıla indirmişti. Kadir Şeker ifadesinde ‘Kadının ağıt seslerine dayanamadım’ diyerek müdahale etmek zorunda kaldığını anlatırken, Ayşe Dırla olaya müdahale etmeye çalışan Kadir Şeker’e ‘Ablacım o benim eşim, sen git’ diyerek uyardığını iddia etmişti.

About admin

Check Also

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Öğretim Üyesi ve Bilim Kurulu Üyesi Prof. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir