Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü

Sosyal medyada yapılan açıklamada İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesi başhekim yardımcısı Dr. Engin Türkmen, Sakarya Akyazı’da çalışan Dr. Hasan Tepeçınar ve Eskişehir Acıbadem Hastanesi’nde dişçi olarak çalışan Dt. Burhan Yürütücü’nün koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiği belirtildi.

HEKIM HASAN TEPEÇINAR’LA İLGİLİ KAHREDEN DETAY

İstanbul’da Medicalpark Bahçelievler Hastanesi’nin başhekim yardımcısı hekim Engin Türkmen, 50 yaşındaydı. Dahiliye uzmanı doktor, bir süredir yoğun bakımdaydı. Hayatını kaybeden bir öteki doktor ise Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çalışan hekim Hasan Tepeçınar’dı. Doktorun, Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında patlamada hayatını kaybeden Sebahattin Tepeçınar’ın ağabeyi olduğu öğrenildi. Eskişehir’deki Acıbadem Hastanesi’nde diş doktoru olarak çalışan Burhan Yürütücü de koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi.

3 doktor daha koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 14 Ekim itibariyle 107 sıhhat çalışanının hayatını kaybettiğini, 40 binden artı çalışanın da virüse yakalandığını açıklamıştı.

Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü

About admin

Check Also

Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3'ü tam kapatma istiyor

Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3’ü tam kapatma istiyor

Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırması ile Ipsos; Türkiye’de koronavirüs vakasının ilk olarak saptama edilmesini takiben …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir