Kanala uçan otomobili bakmak için sıraya girenler, koronavirüs tedbirlerini hiçe saydı

Kaza, saat 21.00 sıralarında merkez Çukurova ilçesi Toros Mahallesi Mavi Bulvar’a meydana geldi. Nazmi Kaan Akkuş yönetimindeki 01 ABV 706 plakalı otomobil, Mehmet Belli Turantekin’in kullandığı 01 CAG 63 plakalı otomobille çarpıştıktan daha sonra bariyerleri yıkarak DSİ’ye ait sulandırma kanalına uçtu. Suya batan otomobilden kendi imkanlarıyla çıkmayı başaran Akkuş, kazayı yara almadan atlattı.

MERAKLI KALABALIK TEDBİRLERİ UNUTTU

Kazanın gerisinde bölgede toplanan meraklı kalabalık, suyun içindeki otomobili izlemeye başladı. Polisin uyarısı ile bazı vatandaşlar bölgeden ayrılırken, bazıları ise izlemeye devam etti. Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan bazı vatandaşların maske takmadıkları da görüldü.

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Kanala uçan otomobili görmek için sıraya girenler, koronavirüs tedbirlerini hiçe saydıKanala uçan otomobili görmek için sıraya girenler, koronavirüs tedbirlerini hiçe saydıKanala uçan otomobili görmek için sıraya girenler, koronavirüs tedbirlerini hiçe saydıKanala uçan otomobili görmek için sıraya girenler, koronavirüs tedbirlerini hiçe saydı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Gökhan KESKİNCİ

About admin

Check Also

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

Son dakika: Oğlu gebe gelininin yanına öldürülen baba: Doğum günüm oğlumun ölüm günü oldu

BURSA‘nın İnegöl ilçesinde hamile eşinin gözü önünde öldürülen Alper Cin’in (24) babası Ahmet Cin (50), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir