Kaybına dayanamadı! Babasının ölüm haberini paylaştıktan sonra yaşamını yitirdi

Körfez’e yan Hacı Osman Mahallesi’nde oturan ve bakkal işleten Rahmi Akar (73) ile eşi Meliha Akar, koronavirüs sebebiyle Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde tedaviye alındı. Rahmi Akar, önceki gün yaşamını yitirdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Evinde karantinada yer alan, emekli Mahir Akar ise dün babasının ölümünü sosyal ağ hesabından duyurdu. Akar, karantinada olması sebebiyle babasının cenaze namazına da katılamadı. Babasının ölümünün üzüntüsünü yaşayan Mahir Akar, dün akşam saatlerinde fenalaştı.

Kaybına dayanamadı! Babasının ölüm haberini paylaştıktan sonra yaşamını yitirdi

BÜTÜN MÜDAHALELERE RAĞMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Akar, doktorların tüm müdahalelerine karşin yaşamını yitirdi. Akar’ın belirlenmiş ölüm nedeni, otopsi sonucu belirlenmiş olacak. Mahir Akar’ın cenazesi, bugün Körfez ilçesinde toprağa verilecek.

Kaybına dayanamadı! Babasının ölüm haberini paylaştıktan sonra yaşamını yitirdiKaybına dayanamadı! Babasının ölüm haberini paylaştıktan sonra yaşamını yitirdi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Nabi YAZICI

About admin

Check Also

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye'deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye’deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesinin düzenlediği Webinar serisinin sekizinci çevrimiçi yayın konuğu, “Oyunun DNA’sı” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir