Kız kaçırma nedeniyle meydana çıkan kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandı

Karabük’ün Eflani ilçesinde, kız kaçırma sebebiyle meydana çıkan kavgada, muhtar Halil İbrahim Çelenli (52), oğlu Nadir Çelenli (28) ve yeğeni Fatih Çelenli (30) bıçaklanarak yaralandı. Olayla ilgili Halil S. ile İsmail Ç. gözaltına alındı.

TARTIŞMA KISA SÜREDE KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Olay, akşam saatlerinde ilçeye tabi Karacapınar köyünde meydana geldi. İddiaya kadar köy muhtarı Halil İbrahim Çelenli’nin kızı, Halil S.’nin yeğeni Osman V. kadar kaçırıldı. Halil İbrahim Çelenli İstanbul’a giderek, kızını alıp, getirdi. Halil S. yanında İsmail Ç.’yi alıp, muhtar ile konuşmaya gitti. İki grup aralarında bir zaman sonra ağız dalaşı çıktı. Ağız Dalaşı kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

3 KİŞİ BIÇAKLANARAK YARALANDI

Kavgada Halil İbrahim Çelenli, oğlu Nadir Çelenli ve yeğeni Fatih Çelenli bıçaklanarak yaralandı. İhbar üzerine durum yerine jandarma ve sağlık durumu ekipleri sevk edildi. Yaralılar, sağlık durumu ekiplerince yapılan birincil müdahalenin ardından hastanelere çeşitli hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. Jandarma, olayla ilgili Halil S. ile İsmail Ç.’yi gözaltına aldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kız kaçırma nedeniyle çıkan kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandıKız kaçırma nedeniyle çıkan kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandıKız kaçırma nedeniyle çıkan kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yasin ALDEMİR

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir