Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul’da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı

Dünyada ve Türkiye’de etkisini devam ettiren koronavirüse aleyhinde etkili tedbirler alınmaya devam ederken, bazı vatandaşlar hastalığı umursamıyor. İstanbulluların birçok, hastalığın daha artı yayılmaması için önlemlere uyarken, bir takım vatandaşlar ise hastalık yokmuş gibi yaşantılarını sürdürüyor.

Korona morona dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarında fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı

FUHUŞ PAZARLIĞI KAMERADA

Sultangazi-Mahmutbey yolunu ikâmetgâh tutan 3 kadının yoldan geçen araçlarla fuhuş pazarlığı yaptığı anlar kameralara yansıdı. Görüntülerde yol kenarında bekleyen bir bayan, kendisiyle ilgilenen bir erkekle konuştuktan sonradan kişinin aracına binerek uzaklaşıyor.

Korona morona dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarında fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı

Bayan kısa bir vakit daha sonra bindiği vasıta sürücüsü göre arkadaşlarının yanına bırakılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

RTÜK, Türk ordusuyla ilgili tepki çeken sözlerin kullanıldığı yayın için harekete geçtiRTÜK, Türk ordusuyla ilgili tepki çeken sözlerin kullanıldığı yayın için harekete geçtiÇölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden olmuştu! Geldiği gibi ortadan kaybolduÇölde keşfedilen esrarengiz metal blok paniğe niçin olmuştu! Geldiği gibi ortadan kaybolduEfsane boksör, 54 yaşında ringlere döndü! Maçı kazanamasa da aldığı ücret dudak uçuklattıEfsane boksör, 54 yaşında ringlere döndü! Maçı kazanamasa da aldığı ödenti dudak uçuklattı Korona morona dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarında fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Korona morona dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarında fuhuş pazarlığı kameralara yansıdıKorona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

ÇUKUROVA’nın yaz sıcaklarıyla ünlü kenti Adana‘da henüz nisan ayı olmasına rağmen termometreler güneş altında 41 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir