Korona tedavisi görebilen Bakan Soylu’nun öksürük dışarıya hiçbir sıkıntısı yok

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, eşi, kızı ve kendisinin koronavirüs testinin fazla çıktığını şu ifadelerle açıklamıştı: “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne dek evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, hemen birazcık daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara ivedi şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum”

TELEFONUNU KAPATTI

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Bakan Soylu’nun öksürük dışarıya hiçbir sıkıntısının olmadığı öğrenildi. Hastalığa yakalandıktan sonradan çok sayıda kişinin kendisini araması nedeniyle telefonunu kapatmak zorunda kalan Bakan Aristokrat, sadece ‘acele’ hattını açık tutuyor ve onunla da zelzele bölgesindeki çalışmaları peşine düşüp takip ediyor.

FAHRETTİN KOCA, SON DURUMUNU PAYLAŞMIŞTI

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca ise dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bakan arkadaşım Süleyman Soylu’nun COVID-19 testi pozitif çıktı. Pandemi her tarafında çok desteğini gördük. Sahadan uzaktan kalmak, mücadeleci ruhuna o kadar uygun olmasa da bir zaman dinlenecek. Virüsle mücadele onun için kolay bir mücadele. Geçmiş olsun değerli kardeşim” ifadelerini kullanmıştı.

Korona tedavisi gören Bakan Soylu'nun öksürük dışında hiçbir sıkıntısı yok

About admin

Check Also

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul'un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Risk haritasında alarm! Aralarında İstanbul’un da olduğu 8 ilimiz için yeni kısıtlamalar yolda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel verilere göre oluşturulan Türkiye’de haftalık vaka sayıları ve renk kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir