Koronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdi

Gaziantep’teki özel bir hastanenin COVİD 19 hastalarının çare gördüğü yoğun bakım ünitesinde meydana gelen patlama ve meydana çıkan yangında ölenlerin arasında bulunan Nizip Sekili kasabasının eski belediye başkanı ve ilçe belediye encümen üyesi Ali Saffet Kanpolat‘ın takriben 10 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi. Birkaç gündür durumu iyiye giden Kanpolat, yoğun bakımdan servise alınmaya hazırlık yaparken sabahleyin saatlerinde meydana gelen feci olayda hayatını kaybetti.

Koronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdi

KAVUŞMAYI BEKLERKEN ACI HABERLE ŞOK OLDULAR

Meclis Üyesi Kanpolat’ın görüntülü telefon ile eşi Firdevs Kanpolat ile görüştüğü, durumunun iyi olduğunu söylediği ortaya çıktı. Birkaç gün içerisinde servise alınması beklenen Kanpolat’ı baştan görmek ve kavuşmak için gün sayan ailesinin sabah gelen acı haber ile büyük şok yaşadığı öğrenildi. Kanpolat’tan geriye ise olaydan bir gün önce yapılan telefon görüşmesi ile ilgili alınan ekran fotoğrafları kaldı.

Kanpolat’ın cenazesi Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi ve işlemlerinin peşinde ailesine teslim edilecek.

Koronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdiKoronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdiKoronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdiKoronavirüsü yenen eski belediye başkanı, yoğun bakımdan çıkmaya hazırlanırken patlamada can verdi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

TERMOMETRE 41 DERECEYİ GÖSTERDİ, ADANALILAR KORONAVİRÜSÜ UNUTUP PARKLARA AKIN ETTİ

ÇUKUROVA’nın yaz sıcaklarıyla ünlü kenti Adana‘da henüz nisan ayı olmasına rağmen termometreler güneş altında 41 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir