Makam odasında mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle görevden alınan sendika başkanı: Bu bana düzenlenmiş bir komplodur

Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi Başkanı Sinan Ay, makam odasında, cep telefonuyla görüntülü görüştüğü kadınla cinsel içerikli sohbet etti. Röportaj sırasında kadın soyunurken, Ay da kendi kendini hoşnutluk etti. Adı öğrenilemeyen kadın, görüntüleri kaydetti. Görüntüler, belediye işçileri arasında ve WhatsApp gruplarında yayıldı. Sendikanın genel merkezine de ulaşan görüntüler sonrası Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi Sinan Ay’ı görevden aldı.

“BU KOMPLONUN HESABINI SORACAĞIM”

DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Sinan Ay, kendisine entrika kurulduğunu ve videoyu yayan kişilerden şikayetçi olduğunu söyledi. Ay, olayın 7- 8 ay önce yaşandığını açıklama ederek, şöyle konuştu: “Bu, bana düzenlenmiş bir komplodur. Bu durum 7- 8 ay önce yaşandı. Görüntüleri çeken hanımefendi benden para istedi. Para vermezsem bu görüntüleri her yerde paylaşacağını söyledi. Ben de ‘sana verecek param yok. Ne yaparsan yap’ diyerek, bu kişinin tehditlerine boyun eğmedim. Ama seçimden daha sonra bu görüntüler elden ele dolaşmaya başladı. Bu görüntüleri seçimde bana aleyhinde kaybeden grubun herkese yaydığını biliyorum. Keza bu görüntüleri kaydedip, benden para isteyen kişi ayrıca de bu görüntüleri yayan kişilerle ilgili kabahat duyurusunda bulundum. Bana düzenlenen bu komplonun hesabını soracağım.”

Makam odasında mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle görevden alınan sendika başkanı: Bu bana düzenlenmiş bir komplodur

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Murat MINIK

About admin

Check Also

HDP'den 'yeni parti sinyali' veren Ayhan Bilgen'e yanıt: Söylediği fikirler bu iktidara payanda olmasın

HDP’den ‘yeni parti sinyali’ veren Ayhan Bilgen’e yanıt: Söylediği fikirler bu iktidara payanda olmasın

Tutuklandıktan sonra, Belediye Başkanlığı‘ndan istifa eden ve bu süreçte partisi HDP’ye yönelik eleştirileri ile dikkat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir