MHP’li Semih Yalçın’dan ‘Bahçeli MHP’yi kapatsın’ diyen Prof. Dr. Çilingiroğlu’na yanıt: Dilini koparırız

ABD’de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, dün Ahali TV‘de katıldığı programda Türkiye’deki salgın verilerinin transparan olmadığını veTürk Tabipleri Birliği’nin uyarılarının dikkate alınmadığını söyledi.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin “TTB kapatılsın” sözlerini hatırlatan Çilingiroğlu, “Ankara Tabipler Odası diyor ancak ‘Sadece Ankara’da biz 4 bin vaka görüyoruz’, oradan Bahçeli çıkıyor diyor oysa… Ben Bahçeli’yi anlamış değilim. Bahçeli, MHP’yi kapatsın, gitsin AK Parti’ye orada el kaldırsın. Niye bambaşka bir partisi var anlamış değilim. Şayet siz daha iyi anlarsınız” dedi.

“DİLİNİ KÖKTEN KOPARIRIZ”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda, Mehmet Çilingiroğlu’na tepki gösterdi.

“Mehmet Çilingiroğlu adlı iddiaya göre bilim adamı ve FETÖ’cü müptezel, CHP’nin borazanı Halk Müziği TV’de bu gece fevkalade seviyesiz, utanmaz ve ahlak dışı ifadelerle Genel Başkan’ımız sayın Devlet Bahçeli’ye saldırdı” diyen Yalçın, “Uzak cesaret taslamak basit natürel… Biz bu konuda gerekeni yapar, kavgacı ve üslup mahrumu dili kökünden koparırız. Ne var ama Çilingiroğlu hayâsızı okyanus ötesinde, ağababalarının kucağına saklanıyor” ifadelerini kullandı.

Yalçın, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Kabahat ondan çok, onu bizim üzerimize salarak havlatan Insanlar TV’de… CHP’nin davulunu çalan bu TV kanalın da sürekli olarak değişik bahanelerle MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığı yapılıyor. Ayrıca de en seviyesiz şekilde…

Irk TV’nin son edepsizliğinin sebebi ise Genel Başkan’ımızın Tabipler Birliği’nin kapatılması gerektiğine dair açıklamalarından duydukları üzüntü ve kin.

Çünkü adının başında Türk sıfatı bulunan Tabipler Birliği’nin yönetimi Türk düşmanlarının elinde. Başkanı Fincancı, PKK yanlısı bir militan. Ardındaki HDP’den fazla CHP’nin durduğu Tabipler Birliği’ndeki bu ihanet yapılanmasını MHP lideri sayın Bahçeli’nin deşifre etmesi, iki partide de yer sarsıntısı etkisi yarattı.

“IRK TV’Yİ ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Bilinsin ama siyasette lekeli ortaklıkları su yüzüne çıkaran MHP, daha çoğu maskeyi indirip ardından ihanet suretlerini göstermeye devam edecek. Sayın Genel Başkan’ımıza dönük tahrik kokan alçakça küfür ve saldırıya çanak tutarak, FETÖ’nün uşaklarını üzerimize saldırtan Insanlar TV’yi şiddetle kınıyor, bu maksatlı ve rezil yayınlama anlayışı hakkında operasyon yapılması için ilgili mercileri göreve misafir etme ediyoruz.”

MHP'li Semih Yalçın'dan 'Bahçeli MHP'yi kapatsın' diyen Prof. Dr. Çilingiroğlu'na yanıt: Dilini koparırız

About admin

Check Also

Beklenen kar Balkanlarda göründü! Kent kısa sürede beyaza büründü

Beklenen kar Balkanlarda göründü! Kent kısa sürede beyaza büründü

Edirne’nin Balkanlara açılan sınır kapısı Hamzabeyli ve yakın köylerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Lalapaşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir