‘Miss Uganda’ yarışmacıları bu sefer de denetleme yapılan davet mekanında ortaya çıktı

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan bir alkollü mekanda koronavirüs tedbirlerinin ihlal edilerek ziyafet düzenlendiği bilgisine ulaştı. Gelen bilgileri değerlendiren polis ekipleri, mekana egemen yaptı.

'Miss Uganda' yarışmacıları bu sefer de denetim yapılan eğlence mekanında ortaya çıktı

Yapılan baskında, polis ekipleri kadar gösteri mekanında yer alan tanıdık olmayan uyruklu vatandaşların pasaport kontrolleri yapıldı. Baskında, ziyafet mekanındaki şahısların koronavirüs tedbirlerini ihlal ettiği, sosyal uzaklık ve maske kuralına da uymadığı saptandı.

'Miss Uganda' yarışmacıları bu sefer de denetim yapılan eğlence mekanında ortaya çıktı

MİSS UGANDA YARIŞMACILARI VE DAVETLİLERİ DE PARTİDEYDİ

Ayrıca davet mekanında yer alan tanıdık olmayan uyruklu kişilerin aralarında koronavirüs tedbirlerinin ihlal edilerek düzenlenen ‘Miss Uganda’ yarışmasına katılan yarışmacılar ve davetliler olduğu öğrenildi. Polis ekipleri göre mekanda yer alan 67 kişiye toplam 60 bin 300 lira para cezası kesildi. Eğlence mekanının sahibi gözaltına alınırken, 3 bin 180 lira para cezası uygulandı. Baskının peşinde gece mekanından ayrılan yabancı uyruklu kişiler taksilerle evlerine döndü.

'Miss Uganda' yarışmacıları bu sefer de denetim yapılan eğlence mekanında ortaya çıktı'Miss Uganda' yarışmacıları bu sefer de denetim yapılan eğlence mekanında ortaya çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Son Dakika! Erdoğan'dan 'Normalleşme hangi illerden başlayacak?' sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Son Dakika! Erdoğan’dan ‘Normalleşme hangi illerden başlayacak?’ sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını İstanbul‘da bulunan Üsküdar‘daki Büyük Selimiye Camisi’nde kıldı. Çıkışta gazetecilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir