Muhalefet partilerinden Bakan Elvan’a övgü dolu sözler: Sizi bu görevde görmekten mutluyuz

Patent Albayrak’ın istifası sonrası Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile Define ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, TBMM’de ant ederek göreve başladı. Yeni görevinin ilk gününde bir süredir başkanlığını yürüttüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na veda ziyareti gerçekleştiren Lütfi Elvan’ı; muhalefet partilerinin milletvekilleri tebrik etti.

“SİZİ BU GÖREVDE GÖRMEKTEN MEMNUNUZ”

Komisyon üyesi CHP’li Bülent Kuşoğlu “Sizi Define ve Maliye Bakanı olarak görmekten mutluyuz. Zor bir dönemde geldiniz. Başarılar diliyoruz CHP olarak” dedi.

“ZORLAMA BİR GÖREVE GELDİNİZ”

İYİ Partili Erhan Sanatçı ise, “Şiddet bir göreve geldiniz. Bahtı Açık şanslı olsun. Orada oturmaktan daha zorlama olacak burada oturmak. Geldiğinde kendisini terleteceğiz” ifadelerini kullandı.

HDP’Lİ GARO PAYLAN: BAŞARILAR DİLİYORUM

HDP’li Garo Paylan da “O Kadar çok anımız var. Gerilimler oldu fakat saygıyı hiç kaybetmedik. Helalleştik her zaman. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

About admin

Check Also

Son Dakika! Erdoğan'dan 'Normalleşme hangi illerden başlayacak?' sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Son Dakika! Erdoğan’dan ‘Normalleşme hangi illerden başlayacak?’ sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını İstanbul‘da bulunan Üsküdar‘daki Büyük Selimiye Camisi’nde kıldı. Çıkışta gazetecilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir