Muharrem İnce: CHP, ‘Sen bizim Messi’mizsin’ deyip beni aday gösterdi, hemen futbolu bırak diyorlar

2018 yılındaki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Ahali İttifakı’nın adayı olan Muharrem İnce, CNN Türk‘te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programının konuğu oldu.

Partisinin kendisini önce namzet gösterdiğini, şu anda de kendisine bağımsızlık siyaset imkanı tanımadıklarını gösteren İnce, “Kendi hareketimi başlattım diye de Cumhur ittifakı ile işbirliği içinde olduğumu iddia ettiler” dedi.

“BİZİM MESSİ’MİZSİN DEDİLER”

Muharrem İnce, partisinin kendisini “Sen bizim Messi’mizsin” deyip beni namzet gösterdiğini belirterek, “Çık bizim adımıza yarış dediler. Yarıştım, penaltı kaçırdım. Şu Anda futbolu bırak diyorlar. Diğer Messi varsa bitmiş. Fakat değil. Diğer ekip kurayım diyorum, olmaz diyorlar.

“BENİ NE TAKIMDA OYNATIYORLAR NE DE TAKIM KURMAMA İZİN VERİYORLAR”

Ekip kurarsan seni ‘Karşı spor’ kulübünün adamı bildiri ederiz. Beni ne takımda oynatıyorlar ne de yeni ekip kurmama müsade veriyorlar. Ben kenara çekilsem benim büyük adam olduğumu anlatacaklar. Antep İl Başkanımız 3 kez seçildi, 2 kez alındı. Adamcağızın tek günahı bana imza vermesi. Muharrem İnce’ye oy verdiği için görevden aldılar. İntikam için bunu yapıyorlar. İl Başkanımız Kovid-19’a yakalandı. Nezaketen aranır ‘geçmiş olsun’ denir. Aramadı bile. Elif Çakır’a ve Hilal Kaplan’a gösterdiği nezaketi keşke kendi il başkanına gösterseydi.” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Muharrem İnce’nin kendisini Messi’ye benzetmesi sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kullanıcılar, “Muharrem İnce” etiketi altında binlerce paylaşım yaptı.

Muharrem İnce: CHP, 'Sen bizim Messi'mizsin' deyip beni aday gösterdi, şimdi futbolu bırak diyorlar

About admin

Check Also

Grup toplantısında dikkat çeken detay! Yavuz Ağıralioğlu, Meral Akşener'in HDP'li vekillerle ilgili sözlerini alkışlamadı

Grup toplantısında dikkat çeken detay! Yavuz Ağıralioğlu, Meral Akşener’in HDP’li vekillerle ilgili sözlerini alkışlamadı

Kobani olayları soruşturması kapsamında HDP’li 9 milletvekili hakkında fezleke hazırlandı. Meclis’e gelecek fezlekelere karşı partilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir