Oğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif etti

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, kendisini S.A.K. olarak tanıtan, ‘Resmi belgede sahtecilik’ ve ‘Sahte banka veya kredi kartı kullanmak suretiyle yarar sağlamak’ suçlarından 31 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.K’nın Bayramoğlu Mahallesi’nde bir villada olduğu bilgisine ulaştı.

TUTUKLANDI

Villaya baskın yapan polis, O.K’yı, oğlunun doğum gününü müzik eşliğinde kutladığı sırada yakaladı. Operasyona gelen polislere kendisini serbest bırakmaları karşılığında rüşvet olarak 500 bin TL nakit para ve yat teklif eden O.K, gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen O.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Oğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif ettiOğlunun doğum günü partisinde yakalandı, polislere 1 yat ve 500 bin TL rüşvet teklif etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Alişan KOYUNCU

About admin

Check Also

Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana'da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti

Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana’da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti

Bugün saat 17.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesine bağlı Denizli Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 2 katlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir