Oksijen tüpüne emrindeki yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı

Yeşilce Mahallesi Andelip Sokak’ta metruk bir binada uyuşturucu madde satıldığı ihbarını değerlendiren Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliğine alt ekipler, geçtiğimiz perşembe günü dominant gerçekleştirdi. Binada arama yapan polis, Ahmet Bora adlı kişinin, bir odada oksijen tüpüne ast olarak yaşadığını tespit etti.

KOAH HASTASIYMIŞ

Odada yapılan incelemede, KOAH hastası olduğu öğrenilen Bora’nın yatağının yanına yer alan masa üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Polis, poşet ve gazete kağıtlarına sarılı 70.57 gram skunk, 15.63 gram toz kubar ile 760 lira ve cep telefonuna el koyarken, Ahmet Bora’yı gözaltına aldı.

Yatalak haliyle bu işi yapıyor: KOAH hastası uyuşturucu satıcısının evine baskın düzenlendi

BAŞKALARINI DA ELE VERDİ

İstanbul 3. Ağır Canice Mahkemesince alınan karar gereğince uyuşturucu madde satışı suçundan arandığı tespit edilen Ahmet Bora, yapılan sorguda, uyuşturucuyu Aykutcan Gümüş ve Mehmet Alpata adlı kişilerden aldığını söyledi. Bora’nın, uyuşturucu satıcılarının gün içinde yanına geleceğini belirtmesi üstüne çevrede tertibat bölge polis, bir süre daha sonra metruk binaya gelen Gümüş ile Alpata’yı da gözaltına aldı. Şüpheliler üzerinde yapılan aramalarda 64.64 gram toz kubar ile bir arz para ve cep telefonları ele geçirildi.

Polis, Aykutcan Gümüş ile Mehmet Alpata’nın uyuşturucu maddeleri Eyüp Güzeltepe Mahallesi’ndeki bir adresten temin ettiklerini söylemesinin ardındaki nöbetçi savcılığın talimatıyla Serap Özdemir adlı kadının yaşadığı adrese egemen yaptı. Burada yapılan aramalarda ise 214.33 gram metamfetamin ile 29.85 gram uyuşturucu madde, 3 hassas terazi, 2 ruhsatsız silah ve muşta ele geçirildi.

TEDAVİ İÇİN HASTANEYE KALDIRILDI

Baskınların peşinde Aykutcan Gümüş, Mehmet Alpata ve Serap Özdemir sorgulanmak üzere Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Büro Amirliği’ne götürülürken, Ahmet Bora ise çare amacıyla Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi’ne kaldırıldı.

Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Rusya'dan ABD'nin Karadeniz çıkarmasına tepki: Artan askeri hareketlilik endişe verici

Rusya’dan ABD’nin Karadeniz çıkarmasına tepki: Artan askeri hareketlilik endişe verici

Rusya ile Ukrayna arasındaki askeri gerilim tırmanırken, ABD, 2 savaş gemisinin boğazlardan geçişi için Türkiye’ye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir