Oyunseverlerin merakla beklediği açıklama geldi! İşte PlayStation 5’in Türkiye fiyatı

Sony PlayStation 5’in tanıtımını geçtiğimiz aylarda gerçekleştirmişti. Bu süre baştan başa PlayStation 5 hakkında birçok duyuru yapan ve yeni nesil oyun konsolunun detaylarını paylaşan Sony, geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği etkinliğinde ise PlayStation 5 fiyatını açıklamıştı. Ama aradan geçen zamanda PlayStation 5 Türkiye fiyatına dair herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştı. Merakla beklenen o açıklama bugün geldi.

İŞTE PLAYSTATİON 5 TÜRKİYE FİYATI

Sony Türkiye, devlete ait Twitter hesabından yaptığı izah etme ile PlayStation 5’in Türkiye fiyatını açıkladı. Paylaşıma tarafından, PlayStation 5’in fiyatı ülkemizde 8.299 TL olacak. PlayStation 5 Türkiye’de 19 Kasım’da teknoloji marketlerde ve web mağazalarında satışa sunulacak. Andırmak gerekirse ülkemizde PS5’e karşı taraf olarak görülen Xbox Series X ise 9.299 TL’den ön siparişte bulunuyor.

PlayStation 5 Türkiye'de 8.299 TL'den satılacak

Sony, tweetinde son olarak ürünün fiyatının öğüt edilen satmak fiyatı olduğunu, Türkiye’de satışa sunulacağı tarihteki maliyetlere ve mali yükümlülüklere tarafından değişim gösterebileceğini söylüyor. Siz Türkiye için açıklanan PlayStation 5 fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyunseverlerin merakla beklediği açıklama geldi! İşte PlayStation 5'in Türkiye fiyatı

About admin

Check Also

Özel eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim 5 güne çıkarıldı

Özel eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim 5 güne çıkarıldı

Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzasıyla 81 ile özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin yüz yüze …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir