Şiddetli kasırga Balıkesir’de hayatı negatif etkiledi, meslek yerinin çatısı karayoluna fırlattı

Edremit ilçesinde saat 13.30 sıralarında başlayan sağanak, hayatı negatif etkiledi. İlçe merkezi ile Akçay, Güre ve Altınoluk mahallelerinde takriben 1,5 saat süren sağanak sebebiyle cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu. Sağanak, Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Havran ilçelerinde de etkin oldu.

FIRTINA ZARARA YOL AÇTI

Edremit ilçesinin Altıoluk bölgesinde saat 14.00 sıralarında sağanak ile birlikte etkin olan kasırga zarara yol açtı. Avcılar bölgesinde bir meslek yerinin takriben 15 metre uzunluğundaki çatısı E-87 karayoluna uçtu. Park halindeki bir otomobil, çatının aşağıda kalarak hasar fark etti. Bu sırada yoldan vasıta geçmemesi, mümkün bir kazanın önüne geçti.

VİNÇLERLE YOL TEKRARDAN AÇILDI

Jandarma ve zabıta ekipleri bölgede tedbir alırken, karayolunda trafik akışı kontrolü olarak sağlandı. Bölgeye çağırılan vinçlerle çatının kaldırılmasının gerisinde karayolunda trafik tekrar normale döndü.

Şiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattıŞiddetli fırtına Balıkesir'de hayatı olumsuz etkiledi, iş yerinin çatısı karayoluna fırlattı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Fatih Emrah ERDOĞAN

About admin

Check Also

6 yaşındaki kızının velayetini kaybeden Meral Kaplan gözyaşlarına boğuldu

6 yaşındaki kızının velayetini kaybeden Meral Kaplan gözyaşlarına boğuldu

İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasında Meral Kaplan ve taraf avukatları hazır bulundu. Erhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir