Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı

İçişleri Bakanı Asilzade, eşi, kızı ve kendisinin Kovid-19 testinin artı çıktığını, tedavilerine hastanede devam edildiğini bildirdi.

Konuyla ilgili sosyal ağ hesabından izah etme yapan Aristokrat, “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende artı çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz çare doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, acilen birazcık daha iyiyiz. Bu vesile ile bütün hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara ivedi şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.”

Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı

ARISTOKRAT, İZMİR’E GİDEMEMİŞTİ

İzmir depreminİn arkasından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Yargı Bakanı Abdülhamit Gül ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adaletli Karaismailoğlu bölgede giderek çalışmaları uygun peşine düşüp takip etti. Bakanlar yaptığı açıklamada bölgedeki çalışmalarla ilgili son bilgileri verirken, İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade‘nun bölgeye gitmemesi dikkatlerden kaçmamıştı. Bu haber ile Asilzade’nun niçin İzmir’ gitmediği de açıklığa kavuşmuş oldu.

Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı

About admin

Check Also

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye'deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Espor çılgınlığı! Oyun pazarının Türkiye’deki değeri 1,5 milyar doları aşabilir

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesinin düzenlediği Webinar serisinin sekizinci çevrimiçi yayın konuğu, “Oyunun DNA’sı” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir