Sosyal medyada gündem oldu! Haber kanalı, yayın esnasında Putin’in kafasını kesik verdi

Kaskad TV adlı yayın kuruluşu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in yeni yıl öncesi geleneksel olarak yaptığı halka hitabını yayınlıyordu. Fakat 68 yaşındaki Putin, kanalın yayınına kafasının üst kısmı kesilmiş şekilde yansıdı. İzleyiciler karşılaştıkları manzara karşısında şaşkınlık yaşarken, olay hemen sosyal medyaya aksetti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

İngiliz The Mirror gazetesinin internet sitesine yansıyan habere göre; bir sosyal medya kullanıcısı “En nihayetinde o bir KGB çalışanı. Hiç kimse onun gerçek yüzünü görmemeli” yazdı. Bir başka kullanıcı ise “Herkes orada sadece botoks olduğunu biliyor” yazarken, bir diğeri de “çok cesur bir kanal” yorumunda bulundu.

Sosyal medyada gündem oldu! Haber kanalı, yayın esnasında Putin'in kafasını kesik verdi

KANAL İZLEYİCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Haber kanalı olan Kaskad TV, bu yayın skandalı nedeniyle özür dilemekle yetinmedi ve “Sorumluların cezalandırılacağı” mesajını paylaştı. Olayın bir protesto değil, “teknik aksaklıktan” kaynaklandığı belirtildi.

Sosyal medyada gündem oldu! Haber kanalı, yayın esnasında Putin'in kafasını kesik verdi

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kaskad TV editörleri, hatayı fark edince hem televizyon hem de internetteki yayını kesip müzik girdi. Kanaldan yapılan açıklamada, hataya ilişkin soruşturma başlatıldığı belirtilirken, izleyicilerden özür dilendi.

About admin

Check Also

Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu

Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu

Bugün sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. ‘Flightradar24.com’ adresinde yayınlanan radar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir