Tuvaletini yapıp üstüne yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldı

Muratpaşa ilçesi tarihi Demirciler Çarşısını 5 gündür ikâmetgâh edinen ve çevreye hastalık veren çıplak 35- 40 yaşlarındaki ismi öğrenilemeyen birey hakkında, çarşı esnafı polis, zabıta ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ihbarda bulundu. Adrese gelen polis, kimliği belirsiz kişinin yüzüne maske takarken, vatandaşlar ise tişört giydirdi. Kimliği belirsiz kişiyi ekipler, barınması için Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne ait bir tesise yerleştirildi.

“KENDİ ELİMİZLE DÜNYAYA REZİL OLDUK”

Tarihi çarşı esnafından Özen Bıçakçılar, takriben 5 gündür çalmadıkları kapı kalmadığını, yalnızca polisin konuyla ilgilendiğini söyledi. Bıçakçılar, “Erkek şahıs çıplak bir şekilde burada geziyor. Üzerini ve çevreyi kirletiyor. Tuvaletini yapıyor ve üstünde yatıyor. sonra buradan geçen yerli ve yabancı kişiler fotoğrafını çekiyor. Kendi elimizle dünyaya rezil olduk. Şehrin merkezinde böyle bir rezillik yaşanıyor. Kimse elini taşın altına sokmuyor” dedi.

Bıçakçılar, 5 gün sonunda bu kişinin misafirhaneye yerleştirildiğini söyledi.

Tuvaletini yapıp üzerine yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldıTuvaletini yapıp üzerine yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldıTuvaletini yapıp üzerine yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldıTuvaletini yapıp üzerine yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldıTuvaletini yapıp üzerine yatan çıplak vatandaş, esnafın çabasıyla kurtarıldı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Bülent TATOĞULLARI

About admin

Check Also

Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı

Meteoroloji’den Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı

Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis ve Hakkari çevreleri, Şırnak‘ın doğusu, Erzurum‘un batısı ve Van‘ın güneyinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir