Vaka sayısının 1 haftada yüzde 100’e ulaştığı Antalya’da koronavirüs haritası adamakıllı kırmızıya döndü

Merkez ilçelerden Muratpaşa ve Kepez’in ağırlıklı olarak kırmızıya boyandığı haritanın gösterildiği vatandaş ise nefret edilen şey ve endişe duyduğunu dile getirdi.

İnsanların mesafeye dikkat etmediğinden yakınan Kürşat Çevik, “İnsanlar toplu şekilde dolaşıyorlar. Kendimce bu yüzden arttı. Haritanın kırmızıya dönmesi beni korkuttu, inşallah azalır” dedi.

Vaka sayısının yüzde 100 arttığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü

“HARİTA BENİ KORKUTTU”

Abdulkadir Polatoğlu da kırmızı haritadan dolayı endişelendiğini belirterek, “Bu harita bizi üzdü. Günler, alışverişler devam ederse olgu sayısı düşmez. Vaka sayısı düşmezse halk müziği olağan hayata birazcık geç döner. Maske uzaklık ve hijyene uyulması gerekli. Söz olsun diye yok samimi olarak yapmalıyız. İhtiyaç dışarıya evden çıkmıyorum. Harita beni korkuttu” diye konuştu.

Vaka sayısının yüzde 100 arttığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü

Haritanın kırmızılığından nedeniyle endişelendiğini anlatan Nesrin Rezayi ise insanların bir vakit uzak uzağa irtibat kurması gerektiğini söyledi.

Vaka sayısının yüzde 100 arttığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndüVaka sayısının 1 haftada yüzde 100'e ulaştığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndüVaka sayısının 1 haftada yüzde 100'e ulaştığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Alparslan ÇINAR

About admin

Check Also

Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye’deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde 4 milyon 118 bin kişiye yükseldi

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde mevsim etkisinden arındırılmış işsiz sayısı 2021 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir