Yangın merdivenine dek kaçabildi! Konut basan kavgacı bir kadını daha hayattan kopardı

Sabahtan saatlerinde merkez Yenişehir ilçesi Batıkent Mahallesi Soydaş Sitesi’ne gelen 4 kişiden silahlı olan biri, 9’uncu kata çıkıp, Seher Özkurt’un oturduğu dairenin kapı zilini çaldı. Özkurt’un kapıyı açmasıyla birlikte içeri giren kişi, silahını kadına doğrulttu. Bunun üstüne Seher Özkurt, yangın merdivenine koştu. Özkurt’un ardındaki giden kavgacı, alev açtı. Seher Özkurt kanlar içinde merdivenlere yığılırken, değişken, siteden çıkıp kendisini bekleyen otomobile binerek kaçtı.

HAYATINI KAYBETTİ

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Afiyet ekibinin yaptığı kontrolde, Seher Özkurt’un yaşamını yitirdiği saptandı. Özkurt’un cenazesi, Cumhuriyet savcısının incelemesinin peşinde otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

KAÇAN SALDIRGANLAR YAKALANDI

Şüphelilerin yakalanması için alıştırma başlatan polis ekipleri, çevredeki emniyet kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Plakası tespit edilen aracın Adana‘ya gittiği tespit edildi. Yapılan çalışmayla şüpheliler Adana’da yakalandı.

Yangın merdivenine kadar kaçabildi! Ev basan saldırgan bir kadını daha hayattan kopardıYangın merdivenine kadar kaçabildi! Ev basan saldırgan bir kadını daha hayattan kopardı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Soner AYDIN

About admin

Check Also

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Ateş Kara: Çocuklarda aşı için uygulanabilir noktaya gelindi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Öğretim Üyesi ve Bilim Kurulu Üyesi Prof. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir