Yüzüne tükürülen kızın babası filyasyon ekibinden çıktı! Şahlanmış baba, skandal olaya ayaklanma etti

Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi Diclekent Bulvarı’ndaki marketin önünde meydana gelen olayda, maskesiz yürüyen genç kız, okuldan çıkıp evine yürüyen 5’inci sınıf öğrencisi N.Ş.’yi durdurarak yüzüne tükürdükten sonradan hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmişti. Durum, marketin emniyet kamerasına da yansırken, N.Ş.’nin babası Feytullah Şahin de kızının yüzüne tüküren birey hakkında koronavirüs olma ihtimaline karşı kabahat duyurusunda bulunmuştu.

Yüzüne tükürülen kızın filyasyon ekibinde görevli babası: Bu zamanda yüze tükürmek kurşun sıkmaktan farksız

“KURŞUN SIKMAKTAN FARKSIZ”

İmamlığın yanı sıra koronavirüsle mücadelede manâlı rol oynayan filyasyon ekiplerinde görevli Feytullah Şahin, salgının yaşandığı bugünlerde birinin yüzüne tükürmenin kurşun sıkmaktan ayırt edilemez olduğuna dikkat çekti. Şahin “Biz gidip, bu birey hakkında davacı olduk. Neden böyle bir şey yaptığını bilmiyoruz. Cami imamı olarak keza filyasyon ekibinde görevliyim. Vaazlarımda da insanları koronavirüse karşısında tedbirli olmaları ve tedbirler konusunda sürekli uyarıyorum. Buna karşın böyle bir durum yaşadık” dedi.

Yüzüne tükürülen kızın babasının mesleği şaşırttı: Filyasyon ekibinde görevliymiş

BAĞIMSIZLIK BIRAKILDI

Ayrıca, N.Ş.’nin yapılan Kovid-19 testi olumsuz çıkarken, yüzüne tüküren genç kız, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla tespit edilerek, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Genç kız, ifadesinin gerisinde özgür bırakıldı.

Yüzüne tükürülen kızın babası filyasyon ekibinden çıktı! Öfkeli baba, skandal olaya isyan etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Son Dakika! Erdoğan'dan 'Normalleşme hangi illerden başlayacak?' sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Son Dakika! Erdoğan’dan ‘Normalleşme hangi illerden başlayacak?’ sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını İstanbul‘da bulunan Üsküdar‘daki Büyük Selimiye Camisi’nde kıldı. Çıkışta gazetecilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir